Wnioski o dopłaty MDM 2017
Wnioski o dopłaty MDM 2017

W OLSZTYNIE MOŻNA JUŻ SKŁADAĆ WNIOSKI O DOPŁATY NA 2017 ROK. BĄDŹ PIERWSZY. NIE MUSISZ JUŻ CZEKAĆ DO STYCZNIA

Banki zaskoczyły wszystkich i umożliwiły składanie wniosków. Tego nikt się nie spodziewał. Dzięki temu można osiągnąć przewagę w wyścigu po rządowe pieniądze.

DLA KOGO ?

Skorzystać mogą wszyscy, którzy zamierzają sfinansować zakup kredytem, a wypłata dofinansowania ma nastąpić w 2017 roku. Zakładane było, że start przyjmowania wniosków nastąpi dopiero 2 stycznia. Stało się jednak inaczej.

OD KIEDY MOŻNA SKŁADAĆ WNIOSKI ?

Pierwsze banki uruchomiły procedurę 17 listopada 2016 roku.

ILE BANKÓW ZDECYDOWAŁO SIĘ NA TAKI RUCH ?

Na razie tylko 2 banki. Dlatego to rozwiązanie może cieszyć się u nich dużym powodzeniem.

CZY MOŻNA BĘDZIE PODPISAĆ UMOWĘ KREDYTOWĄ JESZCZE W TYM ROKU ?

Nie będzie to możliwe ze względu na istniejące przepisy i na konieczność rejestracji wniosku w systemie Banku Gospodarstwa Krajowego po 1 stycznia 2017 roku.

CO ZYSKUJĘ ?

Banki będą wydawały decyzje wstępne. Ostateczne będą po Nowym Roku. Dzięki temu jednak w momencie rozpoczęcia zgłaszania beneficjentów do BGK będziemy już po przejściu dużej części procedury. Biorąc pod uwagę fakt, że na możliwość składania wniosków czekają tysiące Klientów, możemy zaoszczędzić sporo cennego czasu. Ze względu na spodziewaną ogromną popularność MDM-u założyć niestety trzeba wydłużenia czasu procesowania w najpopularniejszych bankach.

JAK UZYSKAĆ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ?

Bezpłatnie można skorzystać z porad Konsultantów MDM. Największy w Olsztynie zespół specjalizujący się w kredytach z programu Mieszkanie Dla Młodych odpowie na wszystkie najważniejsze pytania. Współpracując z czołowymi deweloperami i biurami nieruchomości w naszym regionie są w stanie wychwycić najmniejsze nawet niuanse każdej sprawy.

JUŻ TERAZ ZAREZERWUJ BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ WYPEŁNIAJĄC PONIŻSZY FORMULARZ