Apartamenty & Lofty Dragonów
Apartamenty & Lofty Dragonów

Apartamenty & Lofty Dragonów - ul. Wojska Polskiego - Nowe Mieszkania na Sprzedaż - Olsztyn

Apartamenty & Lofty Dragonów to wyróżniająca się inwestycja zlokalizowana w centrum Olsztyna. Kameralny, 5-kondygnacyjny budynek, w pełni dostosowany do osób niepełnosprawnych, wyposażony w kontrolę dostępu, oraz wysokiej klasy windy. Charakterystyczny styl, niespotykana elewacja oraz bliskość prestiżowych zabytków sprawiają, że to idealne miejsce do zamieszkania lub prowadzenia swojego biznesu.
24 mieszkania w kameralnym budynku
Na każdej klatce kondygnacji mieszkalnej budynku znajdą się tylko 3 mieszkania. Sam budynek mieszkalny swoją architekturą, oraz nietypową elewacją doskonale wpisze się w historyczny charakter tego miejsca. Dzięki czemu kompleks zabudowań stworzy spójną całość. Doskonała komunikacja z resztą miasta, przystanek autobusowy zlokalizowany tuż przy nieruchomości, w pobliżu znajdują się także ścieżki rowerowe, park oraz jezioro. Dogodna lokalizacja inwestycji zapewnia jednocześnie bliskość do centrum miasta, a także umożliwia odpoczynek na łonie przyrody.

W budynku mieszczą się 24 komfortowe apartamenty o powierzchniach od 30 do 65 m2. Każdy lokal mieszkalny wyposażony jest w balkon i do każdego przynależy komórka lokatorska. Wysokie, ustawne pomieszczenia z możliwością przesunięcia ścian działowych umożliwiają elastyczną aranżację każdego wnętrza. Panoramiczne przeszklenia w każdym mieszkaniu sprawiają, że są one przytulne i doświetlone. Elewacja budynku będzie wykonana m.in. z blachy cor-ten o nietypowym wyglądzie i podwyższonej odporności na warunki atmosferyczne.

Prestiżowe apartamenty
– mieszkania o powierzchniach od 30 m2 do 65 m2
– trzyszybowa stolarka okienna
– panoramiczne przeszklenia
– wysokie pomieszczenia (2,7 m)
– balkon dla każdego mieszkania
– komórki lokatorskie o powierzchni ok. 4m2 w cenie każdego mieszkania
– budynek w pełni dostosowany do osób niepełnosprawnych
– ogólnodostępne pomieszczenia wypoczynkowe dla mieszkańców w każdej klatce
– plac zabaw dla dzieci
– naziemne miejsca parkingowe
– 8 miejsc postojowych w formie garaży zamkniętych

Termin oddania budynku planowany na kwartał III 2020 roku.
W cenie mieszkania otrzymujesz komórkę lokatorską.
Istnieje możliwość dokupienia miejsc postojowych w formie garaży zamkniętych lub miejsc naziemnych parkingowych.

Jeśli szukają Państwo mieszkania w centrum w kameralnym budynku otoczonym zabytkami – zapraszamy serdecznie do kontaktu.

PIERWSI KLIENCI MAJĄ NAJWIĘKSZY WYBÓR MIESZKAŃ