Leśna Oaza - Zientary-Malewskiej - Olsztyn
Leśna Oaza - Zientary-Malewskiej - Olsztyn

Osiedle Leśna Oaza - ul. Zientary-Malewskiej - Nowe Mieszkania na Sprzedaż - Olsztyn

Osiedle Leśna Oaza to kompleks 10 kameralnych czterokondygnacyjnych budynków, które bezpośrednio przylegają do lasu. Styl architektury zabudowań utrzymany jest w eleganckiej estetyce z dopasowaniem do otaczającej zabudowy oraz z zachowaniem walorów krajobrazowych. Z okien mieszkań rozpościera się piękny widok na sąsiadujące lasy. O nowoczesnym i ekskluzywnym wykończeniu budynków świadczą panoramiczne okna, elegancka elewacja oraz przeszklone balustrady na balkonach. Dopełnieniem funkcjonalności i zarazem bezpieczeństwa dla mieszkańców będzie ogrodzenie całego Osiedla oraz wyposażenie ciągów komunikacyjnych w bramy automatyczne i furtki obsługiwane przez system domofonów.

W pierwszym etapie powstają dwa budynki (A i B), w których zaprojektowano 80 mieszkań dwu i trzypokojowych o powierzchni od 39 m2 do 72 m2. W ofercie znajduje się również 56 stanowisk postojowych w hali garażowej usytuowanej na poziomie -1 i 40 miejsc postojowych na zewnątrz budynków. Do każdego mieszkania przewidziane są bezpłatne komórki lokatorskie zlokalizowane na poziomie -1. Każdy budynek wyposażony jest w ciche windy, które zjeżdżają aż do hali garażowej. Rozpoczęcie I Etapu inwestycji w dniu 28 listopad 2018 roku. Planowane zakończenie robót IV kwartał 2019 roku.

Osiedle Leśna Oaza zlokalizowane jest w miejscu niezwykłym, będącym enklawą ciszy i spokoju, a które jednocześnie znajduje się w bliskiej odległości od ścisłego centrum Olsztyna. Osiedle położone jest  przy ul. Marii Zientary-Malewskiej nr 57 w północno wschodniej części miasta na oś. Zatorze w otulinie lasów miejskich.  Z okien mieszkań rozpościera się piękny widok na sąsiadujące lasy tworząc spokojny klimat pozwalający uciec od typowego miejskiego zgiełku. Sama inwestycja skierowana jest przede wszystkim do osób ceniących komfort i wysoką jakość w rozsądnej cenie. Projekt osiedla powstał z myślą o klientach mających najwyższe wymagania. Mała architektura i aranżacja zieleni doskonale współgra z koncepcją całego osiedla, przestrzenie wspólne stanowią naturalne miejsce integracji sąsiedzkiej oraz dla wypoczynku i zabaw dla najmłodszych.  Mieszkańcy mają doskonały dostęp do wszelkich udogodnień, jakie oferuje miasto. Blisko stąd do punktów handlowych i usługowych oraz placówek  edukacyjnych i służby zdrowia. Sąsiedztwo terenów zielonych i rekreacyjnych sprzyja aktywnemu stylowi życia. Okolica jest bezpieczna i spokojna, stanowi idealny wybór dla rodzin z dziećmi. Osiedle ma dwa wjazdy z ulicy Marii Zientary-Malewskiej, przy której znajdują się przystanki autobusowe. Okolica dobrze jest skomunikowana ze wszystkimi dzielnicami miasta a bezproblemowy wyjazd do dróg krajowych i obwodnic miasta jest dodatkowym atutem.

PIERWSI KLIENCI MAJĄ NAJWIĘKSZY WYBÓR MIESZKAŃ

Jestem Zainteresowany/a mieszkaniem w tej inwestycji. Proszę o kontakt Doradcy.
Contact Us
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
Więcej o ochronie danych
[wpdatatable id=50]