Apartamenty Opera 1

NOWE MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ OLSZTYN

Apartamenty Opera to inwestycja stworzona, by zapewnić mieszkańcom komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Zlokalizowana w centrum Olsztyna pozwala w pełni korzystać z uroków życia w mieście-ogrodzie. Istniejące od wielu już lat osiedle posiada praktyczną i rozwiniętą infrastrukturę. Znajdują się tutaj również ośrodki kultury i sztuki. Stąd już niedaleko do tętniącego życiem starego miasta, zielonych parków i płynącej leniwie rzeki Łyny.

W zaprojektowanym z dbałością o każdy szczegół apartamentowcu mieści się 167 komfortowych mieszkań o powierzchni od 29 m2 do 129 m2, przestronne tarasy oraz urokliwe ogródki. Nowoczesna architektura, wysoki standard oraz zastosowanie innowacyjnych technologii to główne zalety tego miejsca. Na parterze przewidziano około 340 m2 powierzchni handlowo-usługowej.

Apartamenty Opera zachwycą nawet najbardziej wymagających mieszkańców.

Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddane ogólnodostępne pomieszczenie rekreacyjne. To miejsce, w którym można się zrelaksować, zadbać o kondycję fizyczną lub spotkać towarzysko.

Oprócz nowoczesnej architektury budynek wyróżniać będzie wysoki standard wykonania. Trzyszybowa stolarka okienna, monitoring, kontrola dostępu, wideodomofony, wysokiej klasy windy, pełna dostępność budynku dla osób niepełnosprawnych to tylko niektóre zalety inwestycji.

Z myślą o najbardziej wymagających mieszkańcach powstały 3 wyjątkowe penthouse’y z rozległymi tarasami, zlokalizowane na najwyższych kondygnacjach budynku. To właśnie stąd można podziwiać urokliwą panoramę Olsztyna.

Każde mieszkanie posiada własną komórkę lokatorską, dzięki czemu mieszkańcy mają pewność, że nie zabranie im miejsca na przechowywanie. Wszystko, co nie znajdzie swojego miejsca w mieszkaniu, z powodzeniem może zostać schowane w tym pomieszczeniu.

Na dachu apartamentowca zainstalowane zostaną najnowocześniejsze kolektory słoneczne, których zadaniem będzie wspomaganie systemu centralnego ogrzewania oraz zasilania budynku w ciepłą wodę. Pozwoli to znacznie obniżyć koszty eksploatacji budynku, dzięki czemu opłaty za mieszkanie będą minimalne. W budynku znajdą się również monitoring, kontrola dostępu oraz wideodomofony.

Dodatkowo każde mieszkanie może zostać wyposażone w system inteligentnego domu umożliwiający kontrolowanie bezpieczeństwa za pomocą specjalnej aplikacji. Czujniki zalania, dymu, ruchu oraz sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem czy urządzeniami audio tworzą unikalny system, który dba o bezpieczeństwo mieszkania podczas nieobecności jego właścicieli.

Apartamenty Opera to idealne miejsce dla wszystkich, którzy cenią komfort i jakość.