OSIEDLE STEROWCÓW to idealne miejsce na wyjątkowe mieszkanie. Zaprojektowane z myślą o tych, którzy cenią sobie podmiejską ciszę i możliwość bezpośredniego obcowania z przyrodą. Obszar osiedla usytuowanego na pograniczu gminy Dywity i miasta Olsztyna obejmuje prawie 30ha, z czego pod zabudowę przewidzieliśmy jedynie 15 ha. Pozostała zalesiona i zagospodarowana powierzchnia będzie służyła rekreacji i wypoczynkowi mieszkańców osiedla. Tak olbrzymich terenów zielonych wchodzących w skład osiedla nie ma nigdzie więcej w Polsce ! Bliskość dodatkowo licznych ścieżek spacerowych i szlaków rowerowych w pobliskim Lesie Miejskim oraz bezpośredni dostęp do urokliwej rzeki Wadąg zachęci Cię do aktywności ruchowej niezależnie od wieku czy pory roku.

[formcraft id=’1′]

Abyś czuł się komfortowo, oprócz ładnych budynków i pięknych mieszkań, eleganckich skwerków, alejek i placów zabaw dla najmłodszych mieszkańców osiedla młodzieży i dorosłych , zadbaliśmy także o Twój komfort związany z życiem codziennym poprzez zaprojektowanie mini parku handlowego na terenie osiedla. W zasięgu ręki powstanie dyskont spożywczy, drogeria oraz wiele innych salonów sprzedaży znanych marek, a nawet myjnia samochodowa. Dbając o zdrowie Twoje i Twoich najbliższych stworzymy Ci również możliwość skorzystania z usług medycznych na osiedlu.
Do centrum Olsztyna dotrzesz w zaledwie 10 minut, oczywiście o ile chwilę po wyjeździe z osiedla nie przyciągną Cię uroki Lasu Miejskiego.

Teren osiedla ma swoją bogatą i nieco zagadkową historię. To właśnie tu przed II Wojną Światową funkcjonowało lądowisko sterowców wojskowych. Pozostałości hangarów i cum przetrwały do czasów współczesnych i uległy ostatecznemu zniszczeniu przed kilku laty. Po wojnie teren należał do wojska   i dopiero niedawno stał się cywilną własnością. Dla upamiętnienia tej mało znanej, ale niezwykle istotnej roli, nazwaliśmy inwestycję mianem osiedla Sterowców.

W pierwszym etapie inwestycji powstaną trzy budynki o zróżnicowanej ilości kondygnacji (od 4 do 5) i powierzchni mieszkań 43-59 m.kw oraz miejsca do parkowania i plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Dla bardziej wymagających proponujemy indywidualne garaże.
Włożyliśmy wiele wysiłku abyś miał satysfakcję ze starannie zaprojektowanych budynków i mieszkań oraz efektywnej i funkcjonalnej ich powierzchni. Dopracowaliśmy każdy metr kwadratowy mieszkań, aby dać Ci satysfakcję z dobrze zainwestowanych pieniędzy. Zadbaliśmy o to, aby elewacje budynków nawiązywały swoimi detalami do niezwykłego i urokliwego otoczenia. Zadbaliśmy o dobre doświetlenie lokali poprzez zaprojektowanie dwuskrzydłowych drzwi balkonowych. Uwagę przykuwają również duże balkony – charakterystyczne dla nowoczesnej architektury i podnoszące standard mieszkań. Każde mieszkanie zostanie wyposażone w nowoczesne rozwiązania umożliwiające bezprzewodowy dostęp do tv sat, kablowej i szybkiego internetu dowolnego operatora.

 • ilość budynków: ok. 15 (3 w pierwszym etapie)
 • ilość kondygnacji: 4-5
 • docelowa ilość mieszkań: ok. 1500
 • metraż mieszkań: od 44 m kw. do 58 m kw.
 • cena: 3800 – 4200 zł/m kw.
 • rozpoczęcie budowy: październik 2015
 • pełną infrastruktura, w tym handel i usługi
 • planowana budowa kliniki medycznej
 • do dyspozycji parking i indywidualne garaże
 • plac zabaw
 • planowany dyskont spożywczy i myjnia samochodowa.
 • 15-hektarowa część zalesiona, która będzie służyła rekreacji i wypoczynkowi mieszkańcom osiedla

wpDataTable with provided ID not found!
wpDataTable with provided ID not found!